Görme Engelliler

Hakkında

 
Kurum Kodu : 726708
Kurum Adı : Siyavuşpaşa İlkokulu
Telefon : 0 212 442 09 50
Faks : 0 212 442 07 62
WEB Adresi : http://siyavuspasailkokulu.meb.k12.tr
Adres : Siyavuşpaşa Mah. Barbaros Cd. Okul Sk. No1 Bahçelievler/İstanbul

VİZYON
SİYAVUŞPAŞA İLKOKULU OLARAK VİZYONUMUZ Bir kurumun gelecekte görülmek istenen şeklidir. Bir başka deyişle geleceğin resmidir. Siyavuşpaşa İlköğretim Okulunu, okul paydaşlarım ızın (yöneticilerimiz, öğretmenlerimiz, öğrencilerimiz ve mezunlarımız ve velilerimizi) güçleriyle en kısa zamanda; bulunduğumuz yerleşim biriminde öncelikli tercih edilen; liselere giriş sınavında orta öğretim kurumlarına her yıl artan sayıyla öğrenci yerleştiren ; sosyal etkinliklerle adından söz ettiren; evrensel normlara eşdeğer eğitim veren en güçlü eğitim kurumu yapmaktır. İLKELERİMİZ • Objektiflik • İnsana Saygı • Bilimsellik • Sürekli Eğitim ve İyileştirme • Takım Ruhu • Adil Olma • Çağdaş Eğitim Anlayışı • Özgür Düşünebilen Birey

MİSYON
SİYAVUŞPAŞA İLKOKULU OLARAK MİSYONUMUZ Misyon bir kurumun varlık sebebidir. Niçin varız sorusunun cevabıdır. Bizler varlık sebebimizi Türk Milli Eğitiminin ve ilköğretiminin amaçlarından almaktayız. Atatürkçü düşünce sistemini davranış haline getirmiş çağdaş, demokratik, lider özelliklerini sahip, okuduğu okula bağlılık duygusu gelişmiş öğrenciler yetiştirmektir. Buradan hareketle "Sevgi", "saygı ve güven"ortamında "çalışma azmi" ve "Geleceği Şekillendirme Sorumluluğu" ile ?Başarı" ya ulaşmak için çalışan, milli ve evrensel değerlere bağlı, başarılı ve mutlu insanlar yetiştirmek ve onlara içinde bulundukları yüzyılın gelişen ihtiyaçlarına cevap verebilecek beceriler kazandırmak için VARIZ.

BAŞARILAR

İSTATİSTİKLER
Öğretmen Sayısı :
Öğrenci Sayısı :

KURUM BİLGİLERİ
Derslik Sayısı : Atölye-İşlik Sayısı :
Fen Laboratuarı Sayısı : BT(Bilgisayar) Sınıfı Sayısı :
Isınma Şekli : Doğalgaz
Öğretim Şekli : ikili
Ders Başlama ve Bitiş Saati : Sabahçı öğrenciler 7.30 da derse başlar 12.30 da biter. Öğlenci öğrenciler 12.40 da derse başlar 17.40 ta biter.
Konferans Salonu
Spor Salonu
Yemekhane
Misafirhane
Kütüphane
Bina Kodu : İnternet Bağlantısı :

LOJMAN BİLGİLERİ
Lojman Sayısı :
Lojman Bilgisi : Yok

YERLEŞİM YERİ BİLGİLERİ
İl ve İlçe Merkezine Uzaklık : İlçe Merkezinde
Ulaşım : Bahçelievler Belediyesi Karşısı.
Yerleşim Yeri Bilgisi : Siyavuşpaşa Mah.Barbaros Cd.Okul.Sk.NO1 Bahçelievler/İstanbul